Bedrijvenpark bestuurslid Paul Bakker fietst

Parijs - Binnen Kaag voor Adamas Inloophuis.

Champagne voor Paul bij de finish. V.l.n.r.: Paul Bakker, echtgenote Geesje Bakker, directeur Areal Services BV ( sponsor) Willem Masseur, voorzitter bedrijvenpark Thomas Hendriksen.

Rotary Club Haarlemmermeer en o.a. Paul Bakker hebben een 3-daagse wielrentocht georganiseerd voor ca. 20 wielrenners, voorzien van ca. 6 motorbegeleiders en 2 volgauto's. De baten van de fietstocht die van Parijs naar Binnen - Kaag ging, zijn voor het Adamas Inloophuis te Nieuw-Vennep. Dit inloophuis biedt ondersteuning en nazorg aan mensen die kanker hebben of kanker hebben gehad en hun naasten. Op zondag 15 mei j.l. was de finish onder grote belangstelling van publiek, familie en vrienden. Paul Bakker was volgens eigen zeggen wel "kapot" maar tevens erg voldaan over de voorspoedig gelopen reis.

Iedere fietser wordt gesponsord ten bate van het Adamas Inloophuis in Nieuw-Vennep. De afstand Parijs- Binnenkaag telt ca. 535 km en werd in tweeënhalve dag gereden. De deelnemers moesten een gemiddelde van 30 km per uur halen . Zaterdag was de zwaarste etappe, omdat tussen Parijs en Brussel door pittige heuvellandschappen werd gereden en deze dag ca. 230 km moest worden gereden. De groep bestond uit ervaren en minder ervaren fietsers, vrouwen en mannen. Sommigen waren onervaren en hebben daarom hard getrained.

Rotary Club Haarlemmermeer steunt het Adamas Inloophuis en heeft het initiatief genomen om voor een aantal ernstig zieke mensen te gaan koken. In "De Stal op de Kaag" wordt voor deze zieke en hun naaste familie en vrienden een culinair 4 gangen diner bereid en geserveerd, door leden van de Rotary Club.

Klik hier voor meer foto's.

Geplaatst op: 17-05-2011
De Rekenkamer heeft begin mei
De A4 wordt over een lengte van 20 kilo
Op het bedrijvenpark Nieuw-Vennep Zuid

Kaasgoed BV



> Lees meer